Hyperion pareigūnas p.John Deal žiniasklaidai pranešė, kad jau dabar yra virš šimto užsakymų, kurie bus įvykdyti apie 2018-2020 metus, o į rinką su visa informacija kompanija ateis apie 2013 metus. Mažieji atominiai reaktoriai nebus konkurentai kitiems reaktorių gamintojams, pavyzdžiui Westinghouse ar B&W MPover reaktoriams, nes tai visai kitų parametrų reaktoriai ir visai kitai rinkai.
Hyperion reaktoriai daugiausiai bus naudojami decentralizuotam energijos tiekimui, pav. kariniams reikalams, kalnakasyboje, aprūpinimui energija atskirų gamyklų, nuotėkų valymo kompleksų ar kitų įrengimų. Reaktoriai bus naudingi dirbant kartu su vėjo elektrinėmis, nes galės užtikrinti bazinį energijos tiekimą. Kadangi mini reaktoriai gamins ir šilumą, energetikoje atsiras įvairių neįtikėtinų mažųjų reaktorių pritaikymo galimybių. Viena iš jų „Eko miesto“ idėjos įgyvendinimas.
Išskaidytas energijos naudojimas gali turėti ir naujų pritaikymo sferų dėl senėjančios energetikos infrastruktūros. Pavyzdžiui norint taikyti sumaniųjų tinklų (smart grid) principus, reikia rekonstruoti, renovuoti energetinius tinklus, o tai nėra paprasta. Gali būti kad ekonomiškai galėtų būti naudingiau ir greičiau energijos poreikį kai kuriuose regionuose spręsti mini reaktorių pagalba.
Pagal p.Deal informaciją Hyperion tikisi gauti visus reikiamus leidimus ir sertifikatus, taip pat kreiptis į Atominės Įrangos Inspekciją (Nuclear Installation Imspectorate) „sekančių metų bėgyje“.Planuojama reaktoriaus kaina yra apie 30 mil. USD, elektros generavimo kaina būtų mažiau kaip 10 ct (USD)/kWh, o bendra instaliuoto kilovato kaina, įvertinus reaktoriaus ir visos įmonės statymo kaštus turėtų būti iki 2000 USD/kW.
Tokioje mini reaktoriaus įmonėje galėtų dirbti iki 100 darbuotojų. Mažų gabaritų reaktorių (d 1.5m, h 2.0m) lengvai galima transportuoti bet kuria transporto priemone. Reaktorius gamins energiją 8-10 metų (priklausomai nuo pritaikymo), po to jį reikės grąžinti į gamyklą perkrovimui. Taigi jokių atliekų tvarkymo įsipareigojimų užsakovui.